אודות פורטל המומחה

בתהליך של שיפוץ הדירות ובניית הבית, נתקלנו בלא מעט קשיים ובעיקר חוסר במידע וידע של כל הפרויקט הזה שנקרא בניית בית פרטי ושיפוץ דירה.

מכירים את זה שאין חכם כבעל ניסיון ואחרי שעשיתם משהו תמיד תדעו לעשות אותו שוב אבל הפעם טוב יותר?! אז בשביל זה אנחנו כאן וזאת המטרה שלשמה הקמנו את האתר והשירות של המומחה.

אחרי שעברנו דרך ארוכה בשלבי איתור מגרש, תכנון הבית, אישור הועדה והבנייה בפועל, אנחנו כאן כדי להעביר את הידע והניסיון אליכם הבונים והמשפצים.

יכולנו להסתפק במאמר תמציתי בראשי פרקים או בלוג המתאר את תהליך הבנייה והשיפוץ, אבל הרגשנו שכדי לבנות בית ולשפץ בצורה נכונה, צריך יותר מזה.

מטרתו היא אחת ויחידה – לספק לבונים הפרטיים ולמשפצים את כל המידע, הידע, הצרכים והכלים לבנות ולשפץ את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר.

הקמנו צוות מומחים בתחום הבנייה – אדריכלות, פיקוח בנייה, הנדסת בניין, עיצוב פנים, ייעוץ משכנתא ופיננסיים וכל זה כשירות קבוע וללא עלות לכל גולשי האתר!

בנוסף, הכנו לכם מאמרים רבים במגוון רחב של תחומים הקשורים לעולם בניית הבית הפרטי ולשיפוץ דירות, כך שבינתיים תוכלו להחכים ולהבין טוב יותר מה צפוי לנו בעתיד לגבי השיפוץ והבנייה ולעבור את כל התהליך הזה בצורה חכמה יותר ולחסוך הרבה כסף! 

בנימה אישית –  אני, גבריאל שבא מעולם הבנייה יכול להעיד שנתקלתי בלא מעט שאלות לאורך הדרך בתהליך בניית הבית הפרטי ולא היה את מי לשאול אלא להתייעץ עם המפקח שלי, עם האדריכל ועם המעצבת ולגשש את דרכי בשאלות יחד עם ד”ר גוגל לגבי בעלי מקצוע ראויים.

בתחומים רבים אפשר להיכנס לאתר כזה או אחר ולמצוא את כל המידע הדרוש, ודווקא כאן בתחום כל כך כבד ויקר, אין מידע מסודר לבונים הפרטיים ולמשפצים וחבל.

אז אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם, המטרה היא להיות במגמת שיפור תמידית ולהוסיף לכם ערך ותוכן כל הזמן.

אם יש שאלות הארות, הערות, בקשות ואפילו מחמאות, נשמח לשמוע מכם תמיד!

קבלו מאיתנו המלצה על איש מטבחים מומלץ

או שתשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

גלילה למעלה דילוג לתוכן