השאירו פרטים לקבלת הצעת המחיר הטובה ביותר תוך 48 שעות בלבד!

הנספח הבלתי נפרד של רהיטים ולעיתים המדד לאיכות שלהם הוא סוג הצבע, איכות הצבע, מספר השכבות וכמובן חומר הגלם עליו צובעים. הכנו לכם מאמר מרתק על נושא שכולם מגיעים אליו בשלב מסוים, מדברים עליו מעט, מבינים שלא מבינים בו וממשיכים הלאה, אז עכשיו חברים – הגיע הזמן ללמוד קצת על צביעת רהיטים!

השאלה הנצחית שעולה בכל דיון היא על השאלה מה ההבדל בין צביעה אטומה לצביעת אפוקסי, לרוב מתבלבלים בין סוגי הצבע ואחרי המאמר הזה תוכלו להסביר בגאווה לחברים שלכם על הנושא!

בבחירת ארונות מטבח בסגנון פרובנס או כפרי, בהזמנת ארונות אמבטיה, מזנון לסלון או אפילו כל סוג של ריהוט איכותי אחר ברחבי הבית, חשוב לבקש את צביעת הרהיטים בצבע בתנור, כמובן שהכל תלוי תקציב אבל אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שכולם אוהבים את המראה של רהיטים צבועים בתנור😊.

התהליך של רהיטים לאחר צביעה בתנור מעניק להם מראה חלק, נקי ויוקרתי עם אפשרות לבצע חריטות והתאמות אישיות לפי בחירתכם.

כאשר מדובר על צבע בתנור, מכניסים את הרהיט לחדר צבע שקיבלת את כינוי כתנור רק לצורך ייבוש הצבע בתהליך מבוקר.

תנור הצבע הוא בעצם חדר נקי וסטרילי עם סירקולציה של אוויר מסונן שנכנס מחלקו העליון ויוצא מחלקו התחתון.

המקור לכינוי חדר הצבע “תנור” הוא מכיוון שבימי החורף מחממים את החדר לטמפרטורה של 25-35 מעלות כדי לשמור על תהליך מבוקר ולזרז את תהליך הייבוש.

כדי לקבל צביעה איכותית ברמה גבוהה, צריך לעבור כמה וכמה שלבים בלי לדלג ובלי לחפף אף אחד מהם, לא סתם עלות הרהיטים הצבועים בתנור יקרה משמעותית מרהיטים ללא צבע בתנור.

בין אם מדובר בארונות מטבח, נגרות בהתאמה אישית או ארונות, הריהוט שלכם עובר צביעה ועל מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר חשוב שהצביעה תיעשה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. מקווה שהבנתם מעט ושלא יעבדו עליכם.

לכל שאלה או עזרה מוזמנים ליצור איתנו קשר מכאן.

אנו גם ברשתות חברתיות

גבריאל תורן חי את תחום הנדל"ן החל משנת 2005 ובנה את ביתו הפרטי ושרד כדי לספר 🙂
מנסיונו העשיר מתחום הבנייה, נולד אתר המומחה מתוך תשוקה להדריך ולעזור לבונה הפרטי בישראל מא' עד ת'
מאחורי הקלעים: נשוי +3 וחובב אפייה מושבע.

*מוזמנים בשמחה לפנות  להתייעצות,  קבלת המלצות על בעלי מקצוע בכל שלב בתהליך הבנייה שלכם.

גלילה למעלה דילוג לתוכן