חוזה קבלן גגות להורדה בוורד

תרצו לקבל הצעות מחיר מאנשי מקצוע מומלצים בתחום?

מה חשוב לדעת על חוזה קבלן גגות?

כחלק מההתקשרות עם קבלן גגות שיהיה אחראי על כל תכנון וביצוע גג הרעפים בבית שלכם, חשוב מאוד לבצע התקשרות מסודרת על ידי חוזה משפטי שמגן ושומר עליכם כראוי.

ברור לכל משפץ ובונה פרטי שקבלן גגות מקצועי הוא אחד מאנשי המפתח החשובים ביותר בכל תהליך הבנייה במידה ואתם מתכננים גג רעפים.

ברור לנו שכיום גג הרעפים הוא לא עוד אלמנט טכני שחותם את המבנה אלא לעיתים הוא חלק משמעותי מעיצוב הבית ולעיתים החלק הכי משמעותי במקרה של גג רעפים חשוף עם קורות עץ גושני ולכן, ביצוע איכותי ומוקפד של גג הרעפים שלכם זה אחד המרכיבים בבניית הבית שאסור לכם להתפשר בו.

גג רעפים בדומה לאלמנטים נוספים בבנייה מורכב מכמה אלמנטים עיקריים כמו: סוג הרעפים, הבידוד, קורות העץ, לאטות וכו’ כאשר לכל מרכיב בגג יש עשרות אפשרויות שונות ויחד עם כל מגוון האפשרויות יש רמות ביצוע שונות של קבלני גגות, כדי שתוכלו לקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם, הכנו עבורכם חוזה קבלן גגות מקצועי שיספק לכם מענה להתקשרות עם בעל המקצוע כך שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר.

חוזה קבלן גגות צריך להכיל כמה אלמנטים מרכזיים ועיקריים שאסור לשכוח:

  1. היקף העבודה המוסכם – צריך להיות מפורט כמה שיותר, חומרים כמויות ומידות לכל פריט שצפוי להרכיב את הגג
  2. הסכום לתשלום ושלבי התשלום – לשלם רק אחרי ששלב בוצע כראוי.
  3. זמני ביצוע – הגדרה של תהליכי העבודה וזמנים ריאליים לעבודה.
  4. מחיר סופי – קבלת מחיר סופי לביצוע הגג לאחר מדידה ולא מחיר למ”ר.
  5. אחריות – מה משך האחריות של קבלן הגגות על העבודה שלו.

במידה ותקפידו על כללי הברזל האלו , אתם כבר בדרך הנכונה.

כדי שכל משפחה שבונה את בית החלומות שלה או מרחיבה אותו יהיה חוזה משפטי הוגן וראוי, אנו מאפשרים לכולם לקבל את חוזה קבלן גגות להורדה מיידית וללא עלות וכל זה גם בקובץ וורד כדי שתוכלו לערוך את הסעיפים בהתאם לסיכום מול קבלן הגגות שלכם.

כמו כן, במידה ותרצו לקבל חוזה משפטי מותאם עבורכם, ניתן ליצור קשר ישירות עם עו”ד גלעד לוי אשר ערך ביסודיות וברמה הגבוהה ביותר את החוזים המשפטיים הללו.

פרטיו של עו”ד גלעד לוי הם: 054-8111-511 רחוב מצדה 9 בני ברק, מגדל ב.ס.ר 3.

  • חשוב לציין – השימוש בחוזים הינם על אחריות המשתמש בלבד ואין אחריות משפטית כזו או אחרת במידה ולא נערכו התאמות משפטיות פרטניות להסכם בין מזמין העבודה לספק / בעל המקצוע.

שיהיה לכם בהצלחה!

penmanship, pen, signature-2561217.jpg
גלילה למעלה

מצויין, רק נמלא כמה פרטים...